Je skvělé vyhrát, přetěžké je vyhrávat

MČR 2009 - silnice 10km

V sobotu 14.3. 2009 se v Pečkách konalo mistrovství České republiky v silničním běhu na 10km. F.Tomášek  [ M - 84let ] v souboji o medaile obsadil 4.místo časem 72:13,0min, soupeř - kamarád  J.Soukup [ M - 82 let ] obsadil v časem 68:13,0min místo třetí.

Přihlášen byl i J. Urban  [ M - 54 let ] kvůli nachlazení vzdal v předvečer závodu účas.

články      výsledky 2009

15.03.2009 13:16

Pečky I.

Pečecká desítka: Tanzánec rozdílem třídy   foto: archív behej.com Jubilejní 30.Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka, která se letos běžela jako Mistrovství České republiky veteránů v silničním běhu na 10 kilometrů, přilákala na start rekordní počet 436 běžců a běžkyň. V hlavním...
16.03.2009 18:05

Pečky II.

Pečecká desítka: Zaostřeno na veterány Vanda Kadeřábková-Březinová foto: Martin Symon Jubilejní Pečky letos hostily také veteránské Mistrovství ČR v silničním běhu. Miloš Smrčka pokořil veteránský traťový rekord ve své kategorii (33:13), dva z veteránů se vešli do první desítky...