disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
60 m muži 60 let 1. Urban Jiří 5.2.1955 +0.1 8,24 Jiskra Otrokovice
60 m muži 60 let 2 Duda Jiří 3.10.1953 +0.1 12,41 SOKOP
60 m muži 80 let 1 Jeřábek Miloš 13.3.1934 +0.1 11,40 Chomutov
60 m muži 40 let 1 Brzyszkowski Jaroslav 4.1.1974 +0.1 8,50 Orlová
60 m ženy 45 let 1 Jíchová Ivana 3.12.1968 +0.1 9,43 AK Tišnov
60 m ženy 45 let 2 Vojtová Daniela 8.12.1969 +0.1 9,93 AK Tišnov
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
100 m muži 40 let 1 Brzyszkowski Jaroslav 4.1.1974 -1.1 13,86 Orlová
100 m muži 60 let 1 Urban Jiří 5.2.1955 -1.1 13,15 Jiskra Otrokovice
100 m muži 60 let 2 Duda Jiří 3.10.1953 -1.1 21,39 SOKOP
100 m ženy 45 let 1 Jíchová Ivana 3.12.1968 -1.1 15,27 AK Tišnov
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
200 m muži 60 let 1 Urban Jiří 5.2.1955 -1.2 27,38 Jiskra Otrokovice
200m muži 55 let 1 Šrajer Jan 8.12.1956 -1.2 32,16 SOKOP
200 m ženy 45 let 1 Jíchová Ivana 3.12.1968 -1.2 31,83 AK Tišnov
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
400 m ženy 40 let 1 Pokorová Jaroslava 22.10.1972   1:21.13 SC Marathon Plzeň
400 m ženy 45 let 1 Vojtová Daniela 8.12.1969   1:17.36 AK Tišnov
400 m muži 55 let 1 Volný Jiří 13.6.1956   1:23.30 SLEOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
800 m muži  60 let 1 Svak Václav 11.8.1954   2:44.54 Wittzzemann Opava
800m muži 55 let 1 Šrajer Jan 8.12.1956   8:12.56 SOKOP
800 m ženy 45 let 1 Vojtová Daniela 8.12.1969   2:57.38 AK Tišnov
800 m ženy 40 let 1 Pokorová Jaroslava 22.10.1972   3:05.03 SC Marathon Plzeň
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Tyč muži 60 let 1 Lesák Jiří 5.5.1955   2,23 SOKOP
Tyč muži 55 let 1 Volný Jiří 13.6.1956   2,23 SLEOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
1500 m muži 35 let 1 Halátek Dalibor 23.7.1980   6:07.71 Běh Opava
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
3000 m muži 35 let 1 Halátek Dalibor 23.7.1980   13:12.94 Běh Opava
3000 m muži 40 let 1 Vilč Marek 10.4.1974   12:02.25 Hlučín
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
3000m chůte ženy 40 let 1 Pokorová Jaroslava 22.10.1972   17:30.45 SC Marathon Plzeň
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Skok vysoký muži 55 let 1 Volný Jiří 13.6.1956   1.20 SLEOP
Skok vysoký muži 40 let 1 Brzyszkowski Jaroslav 4.1.1974   1.50 Orlová
Skok vysoký muži 35 let 1 Baroň Kamil 27.6.1975   1.45 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Skok daleký muži 45 let 1 Brzyszkowski Jaroslav 4.1.1974   4,93 Orlová
Skok daleký muži 55 let 1 Volný Jiří 13.6.1956   3,58 SLEOP
Skok daleký muži 60 let 1 Duda Jiří 3.10.1953   2,46 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Koule ženy 55 let - 3 kg 1 Plesarová Zdeňka 17.6.1958   8,44 Jiskra Otrokovice
Koule ženy 55 let - 3 kg 2 Rycková Ema 8.10.1955   7,92 SOKOP
Koule ženy 65 let - 3 kg 3 Bilíková Marie 7.10.1947   5,33 SOKOP
Koule muži 75 let - 4 kg 1 Bartík Vladimír 2.8.1938   7,33 SOKOP
Koule muži 70 let - 4 kg 1 Uhlík František 7.10.1944   12,40 Zlín
Koule muži 70 let - 4 kg 2 Latka Alfréd 28.1.1944   11,09 SOKOP
Koule muži 70 let - 4 kg 3 Bednář Karel 9.3.1944   9,06 Znojmo
Koule muži 70 let - 4 kg 4 Kovařík Jan 8.3.1942   8,89 LRS Vyškov
Koule muži 65 let - 5 kg 1 Žurek Vladimír 22.8.1948   7,39 Pankrác
Koule muži 60 let - 5 kg 1 Hanák Vladimír 20.9.1952   9,10 SOKOP
Koule muži 60 let - 5 kg 2 Šolar Jiří 13.6.1954   12.29 Sázava
Koule muži 50let - 6 kg 1 Smolka Luboš 28.9.1965   10,81 SOKOP
Koule muži 45 let - 7.26kg 1 Moravec Libor 1967   10,59 SOKOP
Koule muži 35let -7,26 kg 1 Baroň Kamil 27.6.1975   9,80 SOKOP
Koule muži 35let -7,26 kg 2 Víteček Martin 1980   7,85 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Disk ženy 55 let - 1 kg 1 Rycková Ema 8.10.1955   26,15 SOKOP
Disk ženy 55 let - 1 kg 2 Plesarová Zdeňka 17.6.1958   24,91 Jiskra Otrokovice
Disk ženy 65 let - 1 kg 1 Karásková Vlasta 12.8.1947   21,59 Grygov
Disk ženy 65 let - 1 kg 2 Bilíková Marie 7.10.1947   14,30 SOKOP
Disk muži 75 let - 1 kg 1 Bartík Vladimír 2.8.1938   19,00 SOKOP
Disk muži 70 let  - 1 kg 1 Uhlík František 7.10.1944   38.91 AK Zlín
Disk muži 70 let  - 1 kg 2 Bednář Karel 9.3.1944   32.54 Znojmo
Disk muži 70 let  - 1 kg 3 Latka Alfred 28.1.1944   30.57 SOKOP
Disk muži 70 let - 1 kg 4 Kovařík Jan 8.3.1942   21.55 LRS Vyškov
Disk muži 65 let - 1 kg 1 Trušník Petr 16.3.1947   27.78 SK Přerov
Disk muži 65 let - 1 kg 2 Žurek Vladimír 22.8.1948   23.79 Dynamo Pankrác
Disk muži 60 let - 1 kg 1 Šolar Jiří 13.6.1954   45.59 Sázava
Disk muži 55 let - 1.5 kg 1 Volný Jiří 13.6.1956   27.17 SLEOP
Disk muži 45 let - 2 kg 1 Smolka Luboš 28.9.1965   28.84 SOKOP
Disk muži 40 let - 2 kg 1 Sikora Jiří 25.6.1974   37,98 Olymp Praha
Disk muži 35 let - 2 kg 1 Baroň Kamil 27.6.1975   28,27 SOKOP
Disk muži 35 let - 2 kg 2 Víteček Martin 1980   18,95 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Oštěp ženy  65 let - 400 g 1 Karásková Vlasta 12.8.1947   18,94 Grygov
Oštěp muži 70 let -  500 g 1 Latka Alfred 28.1.1944   27,77 SOKOP
Oštěp muži 70 let -  500 g 2 Kovařík Jan 8.3.1942   20,21 LRS Vyškov
Oštěp muži 55et -  700  g 1 Volný Jiří 13.6.1956   30,31 SLEOP
Oštěp muži  40 let  - 800 g 1 Šimeček Petr 19.3.1974   37,28 Otice
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Kladivo muži 70 let  - 4 kg 1 Bednář Karel 9.3.1944   32,45 Znojmo
Kladivo muži  65 let - 4  kg   1 Koukal Jiří 24.4.1945   38.59 Dukla Ban.Bystrica
Kladivo muži 60 let - 6 kg 1 Šolar Jiří 13.6.1954   26,95 TJ Kavaliek Sázava
Kladivo muži  55 let - 6 kg   1 Lipowski Witold 1956   43,99 Kozle
Kladivo muži  50 let - 6 kg   1 Táborský Jiří 8.7.1963   48,81 AK Most
Kladivo muži  50 let - 6 kg   2 Osadský Jozef 11.5.1962   41,09 TJ Orava Dol.Kubín
Kladivo muži 40 let - 7.26 kg 1 Sikora Jiří 25.6.1974   46,05 Olymp Praha
Kladivo ženy 55 let - 3 kg 1 Plesarová Zdeňka 17.6.1958   35,76 Jiskra Otrokovice
Hlavní rozhodčí : Milan Vacula
Závody proběhly za slunečného počasí, bez zranění.